HİZMETLER

Akılcı Çözümler, Yaratıcı Fikirler.

Limon Ağacı

İşimizi severek yapıyoruz.

Limon Ağacı Ajans, web tasarım & yazılım ve dijital pazarlama alanında profesyonel hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Tüm projelerimizde elimizden gelenin iyisi için değil en iyisini yapmak için çalıştık. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi bu alanda geliştirdik ve her zaman kısa süreli kazançlar yerine uzun vadeli kazançları tercih ettik. Sizin işiniz, bizim işimizdir.

Hizmetler

Uzmanlık Alanları

WEB TASARIM

Global medyada web tasarım ve web yazılım olarak tanıtım aracı niteliğinde kullanabileceğiniz uygulamalar kurumsal kimliğinizi kazanmanıza destek sağlayacak.

WEB YAZILIM

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun ve tamamen sizin isteklerinize göre sadece size özel web yazılım çözümlerimiz ile zamandan ve maddi açıdan tasarruf edeceksiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Seo Danışmanlığı birçok site yönetici tarafından düzgün yapılamadığı için özellikle kurumsal firmalar internette gereken değeri görememektedir. Garantili SEO danışmanlığımızı deneyimleyin!

REKLAM DANIŞMANLIĞI

Profesyonel Sosyal Medya ve Reklam Danışmanlığı hizmetlerimiz ile 7’den 70’e herkesin faydalandığı internetin büyülü dünyasında köklü bir yer edinmenize imkan tanıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

Limon Ağacı olarak Android & iOS mobil dünyasındaki tüm yenilikleri projelerinize yansıtarak, kurumunuz için en verimli mobil uygulama çözümlerini üretiriz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik çalışmamız ile tasarımlarımızla sizlerde müşterilerinize karşı daha etkin çalışmalar çıkarabilecek ve doğru ifade sergileyen tasarımlarla müşteri portföyünüzü üst seviyelere taşıma imkanı yakalayabileceksiniz.